1 kere evlenen Merve Boluğur’dan utandıran itiraf! Bakın kırmızı jenerasyonu ne yapacak? “Başımıza taş yağacak”

Posted by

Paylaşımları ve son çıkardığı müziği ile toplumsal medyada alay konusu olan eski oyuncu Merve Boluğur, Murat Dalkılıç boşanmasından sonra tekrardan evliliğe sıcak baktı. Sevgilisi DJ Mert Aydın’dan evlenme teklifi alan Boluğur, ‘Evet’ yanıtını vererek birinci adımı attı. Sevgilisi ile katıldığı bir fenomen yayınında yaptığı bekaret yorumu herkesi şoke etti.

MERVE BOLUĞUR’DAN ŞAŞIRTAN YORUM

Şşşşşş müziği ile uzun mühlet toplumsal medyada gündem olan Merve Boluğur, ‘Hayalimdi’ diyerek şarkılığa adım attı. Reaksiyon alan Boluğur, kimseye aldırış etmeden müzik söylemeye devam ediyor.

DJ Mert Aydın ile bir münasebete başlayan Boluğur, sevgilisinden evlenme teklifi aldı. Yakında nikah masasına oturması beklenen çiftin, memnunluk pozları verirken, katıldıkları bir canlı yayında herkesi şaşırtan bir açıklama yaptı.

BEKARET YORUMU BUZ KESTİRDİ

Düğüne ait ayrıntılar veren Merve Boluğur, Fenomenin “Evlendiğinde kırmızı kurdele takacak mısın?” sorusuna “Bekaret kemeri asacağım” karşılığını verdi. Bu yanıt sonrasında kısa müddetli bir sessizlik hakim olurken, müstakbel eşi Mert Aydın da neye uğradığını şaşırdı. Boluğur’un bekaret yorumu reaksiyon gördü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.