AKP’li lider parti broşürlerini müdafaa polisine taşıttı

Posted by

Diyarbakır’ın merkez Yenişehir İlçesinde AKP’li İlçe Lideri Nupel Kaya, esnafa bayram ziyaretinde bulunurken, vatandaşlara dağıtmak için yanındaki propaganda içerikli broşürleri müdafaa misyonu yürüten polis memuruna taşıttı. Kaya, bu anı kendi toplumsal medya hesabından paylaştı. Ağır reaksiyonlara neden oldu

Usulsüzlük, liyakatsizlik ve maddi menfaat sağlama savıyla son günlerde gündemden düşmeyen AKP Diyarbakır vilayet teşkilatında, beş vilayet yöneticisinin ani bir kararla genel merkez tarafından misyondan alınmasından sonra parti teşkilatında sular bir türlü durulmuyor.

Görevden alınan isimler AKP Vilayet Lideri Mehmet Şerif Aydın hakkında basın ve toplumsal medya üzerinden birbirlerini suçlayıcı ithamlarda bulunurken, Arife günü toplumsal medyaya düşen bir fotoğraf yansılara neden oldu.

AKP Yenişehir İlçe Lideri Nupel Kaya’nın başkanlık yaptığı ilçenin Ofis semtindeki Kooperatifler Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Nupel Kaya, esnafı ziyaret etmeye giderken de yanında götürdüğü AKP’nin propaganda içerikli broşürlerini muhafaza misyonu yürüten polis memuruna taşırttırdı.

TEPKİ ÇEKTİ

Bir çanta dolusu broşürü sokaktaki seyyar satıcılar, vatandaşlar ve esnaflara dağıtmak için parti teşkilatından alan Nupel Kaya, esnaf ziyareti boyunca bu broşürleri müdafaaya taşıttırdıktan sonra kendi toplumsal medya hesabından paylaştı.

Kaya, paylaştığı bu fotoğrafın altına da “Gönülden gönüle giden bir yol var” cümlesini yazarak kalp bıraktı. Bu fotoğraf yansılara neden oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.