Bakan Özer: “Sizler, aldığınız notlardan ibaret değilsiniz. Sizlere olan inancımız sonsuz”

Bakan Özer: “Sizler, aldığınız notlardan ibaret değilsiniz. Sizlere olan inancımız sonsuz”

ANKARA – Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın son gününe özel yayımladığı mesajda, “Sevgili öğrencilerimiz, bu yıl çok çalıştınız, çok yoruldunuz. Sizler, aldığınız notlardan ibaret değilsiniz. Sizlere olan inancımız sonsuz. İstediğinizde çok büyük işler başarabileceğinizi biliyoruz” dedi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın son gününe özel mesaj yayımladı. Bakan Özer, yayımladığı mesajda velilere, öğretmelere ve öğrencilere özel ayrı ayrı mesajlar göndererek öğrencilere yaz okullarında görmek istediğini belirtti.

Bakan özer yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Saygıdeğer velilerimiz, eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle her bir öğrencimizin kaliteli eğitime erişimi için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Çocuklarınız, aynı zamanda ülkemizin en değerli varlıklarıdır. Milli Eğitim Bakanlığı olarak geleceğimizi inşa edecek çocuklarımızın ve sizlerin en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. Değerli öğretmenlerimiz, zorlu şartlar altında başlayan bu eğitim öğretim yılının son günündeyiz. Sizlerin özverili çalışmalarıyla okullarımız küresel salgın koşullarında da en güvenli alanlar olma özelliğini korudu. Bu zorlu koşulların üstesinden gelerek ülkemizin normalleşmesinde sarf ettiğiniz emek, öğrencilerimize göstermiş olduğunuz özen ve fedakarlıktan ötürü sizlere en içten şükranlarımı sunuyorum. Sevgili öğrencilerimiz, bu yıl çok çalıştınız, çok yoruldunuz. Sizler, aldığınız notlardan ibaret değilsiniz. Sizlere olan inancımız sonsuz. İstediğinizde çok büyük işler başarabileceğinizi biliyoruz. Bu tatil döneminde öncelikle dinlenmenizi ve bununla birlikte yaz boyunca açık olacak kütüphanelerimiz ve yaz okullarımızda zaman geçirmenizi ümit ediyorum. Bu vesileyle Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na girecek tüm öğrencilerimize de başarılar diliyorum. Hepinize iyi tatiller diliyorum.”

İhlas Haber Ajansı / Ahmet Furkan Gülap – Güncel

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.