Bir Yapıştı mı Tüm Gücünüzü Emerler! En Zehirli Burçlar Hangileri?

Posted by

YAY BURCU SON DERECE BENCİLDİR

Yay, etrafta dolaşacak çok sayıda kişiliğe ve çekiciliğe sahip olsa da, herkesin bildiği üzere güvenilmez arkadaşlardır. Kıymetli bir hayat olayını taşımanıza yahut kutlamanıza yardımcı olmalarını beklemeyin: Yay vakitleri konusunda çok bencildir. Talih yapıtı ortaya çıksalarda ilgi odağı olduklarından emin olmak isterler. Bu burcun kıskançlığı, öbürleri ön plana çıktığında parıldar . Bu nedenle, ister en son seyahatleriyle ilgili ya da daha tanınan arkadaşlarıyla ilgili kıssalarını anlatıyor olsun herkes onları dinlemelidir Yay burcunun her vakit etraflarındakilerden ne kadar daha farklı, yetenekli ve havalı olduklarını kanıtlamaya muhtaçlığı vardır.

SİZİ RAKİP OLARAK GÖREN KOÇLARIN KARŞISINDA TALİHİNİZ YOK

Cesur, küstah ve şamatacı, Koç’un yanındayken cümbüş sorunu olmaz. Bununla birlikte, bu işaret rekabeti algılarsa, parti yalnızca berbat sonla bitebilir. Koç, yaptıkları her şeyde en güzel olmaktan gurur duyar. Mars tarafından yönetilen bu alıngan ateş burcu, sert sözlerle süratli olabilir, lakin kabahat için özür dilemekte yavaştır. Arkadaşlarından, sevgililerinden ve aile üyelerinden sonsuz bir hayranlık beklerler. Bu, hakimiyetlerini sergilemek için övünmeye ve öbürleri hakkında konuşmaya yabancı olmadıkları manasına gelir. Hangi durumda olurlarsa olsunlar, Koç tüm gözlerin üzerlerinde olmasını ister. Ve bir kümedeki pozisyonları hakkında kendilerini inançsız hissederlerse, güç istikrarını kendi lehlerine çevirmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

ACIMASIZ OĞLAKLARIN EN BÜYÜK SİLAHI SÖZCÜKLERDİR

Azimli ve pratik olarak bilinen Oğlaklar, en çalışkan burçlardan biridir. Bununla birlikte, Oğlaklar, işler yolunda gitmediğinde eşit derecede inatçı ve duygusal olarak soğuktur. Bu hırslı işaret, rakiplerini kıymetsiz hissettirmek için yüklerini vermekten korkmuyor. Acımasız olabilirler ve şayet zorlandıklarını hissederlerse kelamlarıyla sizi keserler. Bu nedenle, şayet yanlış bir şey yapıyorsanız, Oğlaklar size haber verecektir. Şişirilmiş üstünlük duygusu, talepkar davranışlara, mikro idareye ve yanıldıklarını kabul edememelerine yol açabilir.

HASSAS VE DUYGUSAL YENGEÇLERİN KARALIK TARAFLARI İLE TANIŞMANIZI TAVSİYE ETMEYİZ

Yengeçler hassas ve duygusal kişilikleriyle tanınırlar. Bu, onların uygun tarafındaysanız, onları kusursuz arkadaşlar yapar. Lakin, yüzeyin altında sakladıkları daha karanlık bir taraf var. Öteki işaretler meseleleriyle direkt yüzleşirken, Yengeçler kendilerini karamsar, öfkeli ve pasif agresif davranışlarla tabir etme eğilimindedir. Ve onları bu hususta arayabileceğinizi düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Yengeçler ortasında ortak bir husus, kurbanı bulabilecekleri her fırsatta oynama eğilimidir.

KAVGACI OLMAYI SEVEN KOVALARI DÜŞMAN EDİNMEMENİZ SİZİN İÇİN ÂLÂ OLUR

Kova, zodyakın asi olarak bilinir, bu da birkaç tüyü karıştırmaktan korkmadıkları manasına gelir. Uranüs -yabancılarla alakalı gezegen- tarafından yönetilen Kova, etrafındaki insanları etkilemekten telaş etmez. Aslında, üstünlük sağlamak için toplumsal durumları sarsmaktan zevk alıyor üzere görünüyorlar. Öbürleri hakkında konuşmayı, insanları olay yerine koymayı ve doğuşçu olmayı severler. Kova, zeki olduklarını bilir ve sizin de bunu bildiğinizden emin olmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.


Onlar Asla Terk Etmiyor! En Sadık Burçlar…Dünya Hoşu Gelse Sizden Diğerine Dönüp Bakmıyor!


Yaşamınızı Kabusa Çevirecek! 2022’de Teşhis Edildi… İşte Çağımızın 5 Yeni Fobisi…


Zonklayıcı Baş Ağrısına Dikkat… Neden Kimi Beşerler Başının Yalnızca Bir Tarafı Ağrır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.