İbrahim Turgut: Harika Lig inancımız tamdır

Posted by

Spor Toto 1’inci Lig takımlarından Çaykur Rizespor’da kulüp lideri İbrahim Turgut yaptığı açıklamada, kulüp başkanlığı misyonuna geldikten sonra tahlil bekleyen hususlarda kıymetli çalışmalar yaptıklarını ve birtakım alanlarda yenilikleri devreye soktuklarını söyledi.

Turgut, “Küme düşen bir grubun içinde bulunduğu travmatik durumu güzelleştirmek ismine büyük bağlantı ağları oluşturduk. Aksilikleri ortadan kaldırarak hak ettiğimiz Muhteşem Lig’e geri dönebilmek için yeni bir takım kurduk. Çaykur Rizespor Kulübü, kurumsal bir anlayışla yönetilmektedir. Kulübümüzdeki çalışmaların tamamı ortak akıl ve istişare ile karara bağlanmaktadır. Kulübümüzde hiçbir alanda tek başına karar alma uygulaması yapılmamaktadır” diye konuştu.

“BEKLENMEDİK SONUÇLAR, BİRTAKIM ODAKLAR İÇİN SEVİNÇ KAYNAĞI HALİNE GELMİŞTİR”

Taraftarın beklentilerini karşılayabilmek ve prensip edinilen sportif amaçlara ulaşabilmek için çok çalışmaya devam edecekleri tabir eden Turgut, “Geride bıraktığımız 5 haftalık dönemin taraftarımızı üzdüğünü biliyoruz. Lakin birlikte yürümeye devam ederek büyük taraftarımızın dayanağıyla Muhteşem Lig’e ulaşacağımıza inancımız tamdır. Üzülerek görüyoruz ki; aldığımız beklenmedik sonuçlar, birtakım odaklar için sevinç kaynağı haline gelmiştir. İçinde bulunduğumuz manevi dayanışmadan rahatsız olan bu çevreler, toplumsal medya aracılığıyla nifak tohumları ekmeye çalışmaktadır. Çaykur Rizespor’un menfaatleri kapsamında tüm kararları acilen alıp uygulayacak kararlığımız mevcuttur. Şahsen inandığımız, güvendiğimiz ve birlikte çalışmaktan keyif aldığımız pahalı idare heyetimizle birlikte taraftarlarımızın beklentilerini karşılayabilmek ve prensip edindiğimiz sportif gayelere ulaşabilmek için çok çalışmaya devam edeceğiz” tabirlerini kullandı. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.