İşte Şimdi “Satın Al” Sinyalleri Veren Altcoin’ler!

Kripto para piyasası, son zamanların en büyük satışlardan birini tecrübe ediyor. Bitcoin’de dahil neredeyse tüm altcoin’ler ATH fiyatlarından %60’tan fazla değer kaybetti. Peki bu koşullarda hangi altcoin’ler yatırımcılarına yeşil ışık yaktı. İşte “satın al” sinyali veren 5 altcoin…

Yatırımcılarına yeşil ışık yakan 5 altcoin

Polkadot (DOT)

Açık kaynaklı, sharding protokolü Polkadot (DOT), bağlantı sağlayarak özel bir Blockchain ağını bir araya getirir. Bu nedenle, kripto savunucularının çoğu, Polkadot’un sonunda Blockchain tabanlı mimarilerin bel kemiği haline geldiğini görüyor. Ancak DOT fiyatı, Kasım 2021’in 50 dolar zirvesinden 8 dolara düştü. Diğer andan likidite metriğine göre Polkadot, 47 milyon doların hemen altındaki satış emirlerine kıyasla 84 milyon dolarlık satın alma emri sunuyor.

Filecoin (FIL)

Filecoin (FIL) temelde oldukça ilginç bir altcoin projesidir. Merkezi olmayan depolama ekosistemi sağlar. Bunu Blockchain tabanlı bir cloud depolama sistemini gibi düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, satın alınacak diğer kriptolar gibi, son birkaç ay Filecoin için sorunlu geçti. Eylül 2021’de zirveye ulaştıktan sonra, piyasa değerinde istikrarlı bir şekilde aşındı. Bununla birlikte, iyimserlerin Filecoin’i tekrar göz kamaştıran şey, bu anlatının değişiyor olabileceğidir. Boğalar ve ayılar sıkı bir pazarlıkta kilitli olsa da, teklifler agresif bir şekilde istekleri geride bırakmaya başladı.

Shiba Inu (SHIB)

Bazıları için Shiba Inu, hiçbir işe yaramayan spekülatif bir ekonomiden ibaret. Bununla birlikte, SHIB’yi sürekli olarak destekleyen bir faktör, arkasındaki topluluktur.

SHIB geçen yılın Ekim ayının sonlarında zirveye ulaştı. Shiba fiyatı o zamandan beri, dipten dibe sürükleniyor. İlginç bir şekilde, bu olumsuz yürüyüş boyunca, birkaç oturumda teklifler, talepleri aştı. Bu, mükemmel doğru işlemlerde gezinmek için her zaman birleşik emir defterine güvenemeyeceğinizi hatırlatmak içindir.

Bununla birlikte, satın alma emirlerinin satış emirlerine karşı daha güçlü oranlarının kanıtladığı gibi, boğalar bir kez daha SHIB trenine atlamaya hevesliler. Örneğin, yazım sırasında, SHIB’nin teklifleri, taleplerde 26,2 milyon doların üzerinde 58 milyon dolar olarak değerlendi.

Compound (COMP)

DeFi uygulamaları için yükselen hareketin bir parçası olan Compound (COMP) ilgi çekici bir kavramdır. Esasen, kullanıcıların havuz mevduatları aracılığıyla faiz kazanmalarını sağlayan bir borç verme protokolüdür. COMP fiyatı, 2021 boyunca 500 dolar direnç çizgisini test etti. Ancak Eylül ayına kadar, taleplerin hacmi teklifleri aşmaya başladı. Böylece sonunda COMP fiyatını aşağı çekti.

Şimdi emirler oldukça değişken olsa da, yukarı yönlü bazı büyük oranların geldiğini görüyoruz.

Symbol (XYM)

Symbol (XYM), 0,6 doların altında fiyatlandırılmış düşük değerli altcoin projelerinden biri. PoS protokole sahip olan Symbol, güvenli, hızlı ateşlenen eşler arası işlemlerde uzmanlaşmıştır. Görünüşe göre, XYM’nin Japonya ve Kore’de de bir kültü var.

XYM, geçen yıl Kasım ayında zirveye ulaştı. Ardından piyasa çökmeye başladı ve XYM ile birlikte neredeyse her şeyi de yerle bir etti. XYM boğaları yiğitçe bir mücadeleye girişse de, emir defterleri likidite metriğinde bir görkem etkisi gösteriyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.