Meizu 20 Serisi Çıkış Tarihi Belli Oldu

Meizu 20 serisi için merak edilen çıkış tarihi sonunda açıklandı. Buna göre Meizu 20 ve Meizu 20 Pro’yu içerecek seri 30 Mart’ta Çin’de tanıtılacak.

Meizu’nun Çin’deki resmi internet sitesinde yayınladığı etkinlik sayfasında, Meizu 20 ikilisinin önceki tasarım sızıntılarını doğrulayan resimleri yer alıyor. Her iki akıllı telefon da metal yapılı düz bir tasarıma sahip. Öte yandan standart modelde arkada üç kamera bulunurken Pro sürümünde dört kamera bulunuyor. Her iki telefondaki son kamera bir LED flaşla çevrelenmiş olarak gözüküyor.

Meizu ayrıca Meizu 20 serisinin Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 çipset tarafından destekleneceğini ve Flyme 10 ile kutudan çıkaracağını doğruladı. Meizu, Meizu 20 serisinin teknik özelliklerini ayrıntılı olarak açıklamadı ancak şirket daha önce Pro modelinin 10-bit 120Hz 1440p Samsung E6 LTPO AMOLED ekran, OIS’li 50 MP birincil kamera ve 5.000 mAh pil ve 50W kablosuz şarj ile geleceğini doğrulamıştı.

Şirketin etkinliğe kadar kullanıcıları heyecanlandırmak için Meizu 20 ve Meizu 20 Pro hakkında daha fazla bilgi paylaşması mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir