Nejat işlerin yeni sineması Tamirhane ne vakit vizyona çıkacak? Tamirhane sineması konusu ve oyuncuları

Posted by

Ekrana gelmek için hazırlıklarına devam eden Tamirhane sineması çekimleri sürat kesmeden devam ediyor. Dev oyuncu takımı ile tüm gözleri üzerinde toplayan Tamirhane sineması hakkında araştırmalar devam ediyor. Dizinin başrollerinde Nejat İşler, İstek Kocaoğlu ve Merve Dizdar otururken sinemanın direktörlüğünü ise Erkan Kolçak Köstendil yapmaktadır. Merak edilen Tamirhane sinemasından birinci manzaralar yayınlandı. İşte Tamirhane sineması hakkında merak edilenler…

Filmden birinci imajlar geldi

Sevilen oyuncu Nejat İşler sinema severler ile buluşacak. Her imali ile isminden kelam ettiren Nejat İşler’in yeni sineması Tamirhane güldürü ve aksiyon cinsinde beyazperdede yer alacak. Başarılı oyuncuya Merve Dizdar ve İstek Kocaoğlu eşlik ederken sinema setinden birinci imajlar de yayınlandı.


Tamirhane sinema konusu nedir?

Yetiştirme yurdunda büyüyen Yılmaz ve Müjdat iki yakın arkadaş olarak hayatlarına devam ediyor. Manevi babaları olarak gördükleri Bülent ve Erkan’dan Miras kalan boya ve kaporta dükkanında hayatlarını sürdürür. Bir gün huysuz bir ihtiyarın otomobilini bırakmak için yola düşen ikili hiç bilmedikleri işler içerisinde kendini bulacak. Yaşlı adamın cesedini yakıt tankına koyan Müjdat ve Yılmaz hiçbir şey yaşanmamış üzere otomobil boyama işine devam eder. Boyadıkları otomobillerin kusursuz görülmeye başladığını fark eden ikili bu biçimde ilerlemeye devam edecektir.

Tamirhane oyuncu takımında kimler yer alıyor?

Komedi ve aksiyon bahisli teması ile tüm gözleri üzerinde toplayan Tamirhane sineması oyuncu takımında Nejat işler, İstek Kocaoğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca ve Erkan Can yer almaktadır.

Kara mizah teması ile ekranlara gelecek olan Tamirhane sinemasının direktörlüğünü ise ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil yapmaktadır. Dizinin hem oyuncu hem de Senaristi olarak ekrana gelen Bülent Şakrak da isminden kelam ettiriyor. Güldürü ve aksiyon teması ile dikkat çeken Tamirhane sinemasının vizyon tarihi ise şimdi belirlenmedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.