Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Çiftinin Boşanmaya Karar Verdiği İddiası Yine ve Yeniden Gündem Oldu!

Evlilikleri hakkında çıkan tüm iddialara karşı yaptıkları açıklamalarla ve verdikleri tepkilerle herkesin beynini yakan, magazinin gündeminden de hiç düşmeyen çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun boşanmaya karar verdiği iddiaları yeniden hortladı… Detaylar ?

Bugüne kadar, şimdi saymaya başlasak bitmeyecek kadar çok iddia atıldı Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül hakkında…

En sonuncusu da tüm sosyal medyayı sallayan ihanet ve imam nikahı iddialarıydı hatırlarsanız. Kadir Doğulu, birçok kişinin birebir tanıklık ettiğini söylediği ihanet iddialarıyla ilgili,

O gün o ‘kadıncağız’ dışında 80 kişiyle konuştuğunu söyleyen Doğulu, ayrıca kendisiyle konuşmak isteyen herkesle sohbet ettiğini, bir müşkülü varsa dinlediğini ve yardımcı olmaya çalıştığını, bunun yerinin ve zamanının da bir önemi olmadığını söylemişti.

Her zaman müşkül dinlemeye açık olduğunu dile getiren Kadir Doğulu’nun sonradan birden fazla kadınla imam nikahı olduğu söylentileri dolaşmaya başlamıştı ve ortalık iyice karışmıştı.

Neslihan Atagül de eşine destek çıkıp bunun normal bir şey olduğunu söyleyince herkes bir afallasa da çift, birkaç gün sonra Azerbaycan’da beraber mutluluk pozları vermişti.

Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyoruz ama bu ihanet ve imam nikahı iddialarının ardından “En mutlu biziz” pozları veren ve öyleymiş gibi davranan çiftin arasının aslında iyi olmadığı hatta boşanmaya karar verdikleri söyleniyor. Yine ve yeniden!

Söylemezsem Olmaz’ın ve magazin yazarı Onur Akay’ın iddiasına göre, Neslihan Atagül’ün tek başına eğlenmeye çıktığı ve Kadir Doğulu’nun bornozla karşıladığı gece eğlence gecesi değilmiş…

Onur Akay’ın iddiasına göre, Neslihan Atgül saatlerce gözyaşları içinde sohbet etmiş ve parmağındaki yüzüğü de yere fırlatmış.

Dahası Akay’ın iddiasına göre Neslihan Atagül, bazı özel reklam anlaşmaları için boşanmıyormuş ama zamanını bekliyormuş. Yani öyle bize gösterdikleri gibi pembe bulutlar üstünde aşk yaşamıyorlarmış!

Çiftle ilgili bugüne kadar o kadar çok iddia ortaya atıldı ve çift o kadar çok üç maymunu oynadı ki, sürekli hortlayan boşanma iddialarına aldırış edilmeli mi edilmemeli bilmiyoruz artık.

Çok sağlıklı bir ilişki yaşamadıklarını düşünen binlerce kişiyiz bizce ve Kadir Doğulu’nun aldatma iddiaları da çiftin her seferinde sonradan verdiği “En iyi ilişki bizde, en iyi biziz” görüntüleri ve tavırları da kabak tadı verdi gerçekten… Bornozlu gecenin görüntülerini ve Onur Akay’ın iddiasının detaylarını izlemek isteyenleriniz olursa ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx