Protez Saç Yaptırmak Can Acıtır Mı?

Protez saç, herhangi bir sorundan dolayı yaşanan kısmi veya ciddi saç kaybı yaşamış kişiler için alanında uzman kişiler tarafından laboratuar ortamında kişinin kendi saçından üretilerek yapılan bir uygulamadır. Uygulama sonrasında, saçınızı kendi saç renginizde boyatmak da mümkündür. Tamamen kendi saçınızdan üretilmesi sayesinde dışarıdan bakıldığından protez olduğunun anlaşılmamasının yanı sıra bakım yapabilir, şekil verebilir ya da kestirebilirsiniz.

Protez saç işlemi cerrahi bir işlem gerektirmeden yapılan bir uygulamadır. Dolayısıyla, hem daha kısa zamanda gerçekleştirilir hem de işlemin hemen sonrasında normal hayata dönüş olanağı sunar.

Protez Saç Uygulaması Nasıl Yapılır?

Protez saç uygulamasında pek çok işlem adımları bulunur. Öncelikle dökülmüş bölgenin ölçüsü alınır sonrasında saç örneği alınarak üretilir. Üretilen bu saçlar, kişinin kafa yapısına ve dökülen bölgeye nakledilir. Bu işlem sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmez. Protez saç Şişli merkezinde uzman bir ekip eşliğinde yapılan bu işlemin bir diğer artısı da uzun yıllar boyu aynı dayanıklılıkta kullanılmasıdır. Bunun için bakımlarının düzenli olarak yapılması da büyük önem taşır. Firma yetkililerince günlük ve aylık bakımları yapıldığı sürece herhangi bir sorun yaşanması mümkün değildir.

Protez saç fiyatları ise, yapılacak işleme ve saçın yapısına göre değişkenlik gösterir. Detaylı bilgi için https://www.oscarhairdesign.com/ sitesini ziyaret edebilir ve hizmet alabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir