Survivor All Star’a kim veda etti? 17 Mayıs elenen isim…

Posted by

Survivor’dan kimin elendiği ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Survivor 2022 yılında da yoğun ilgi görüyor. Yarışmada heyecanlı mücadeleler yaşanıyor. Bu haftaki dokunulmazlık oyuncularının ardından altı kişilik bir eleme potası oluştu. Eleme potası içerisinde Evrim, Nisa, Berkan, Seda, Hikmet ve Ogeday yer alıyordu…

Survivor’dan elenen isim heyecan dolu gecenin sonunda netlik kazandı. TV8 ekranlarında seyirci ile buluşan Survivor All Star’da salı akşamı eleme heyecanı yaşandı. Toplam altı dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımında eleme adayı olan Evrim, Nisa, Berkan, Seda, Hikmet ve Ogeday için SMS sonuçları belli oldu.

Dün akşam seyirci karşısına çıkan Survivor 2022’de iki haftanın ardından eleme gerçekleşti. Ani yarışmacı ayrılmaları olması sebebiyle bu hafta Survivor’da toplam 6 eleme adayı çıkmıştı. Dokunulmazlık oyunlarının tamamını kaybeden gönüllülerde eleme adayları Nagihan ve Atahan dışında tüm yarışmacılar seçildi. 

Halktan gelen SMS sonuçlarına göre Survivor’dan elenen isim Seda oldu. Survivor 2019’da final koltuğuna oturarak ikinci olan Seda Ocak gözyaşları ile kardeşi Sema ve takım arkadaşlarına veda etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.