Yeşilçam’ın Güçlü ve Şımarık Çocuğuydu! Eriş Akman’ı Artık Görenler Hayret Ediyor! Bakın O Güzel Adam Ne Halde?

Posted by

Türk sinemasında makûs karakter ile bilinen Eril Akman’ı artık görenler gözlerine inanamıyor. Müniz Özkul ve Adile Naşit’in başrollerde oynadığı Aile Şerifi sinemasında Berbat Çocuk Oktay’ı canlandıran Eriş Akman, şimdilerde 74 yaşında ve tanınmaz halde. Hem oyunculuk hem de senaristlik yapan usta oyuncuyu görenler tanımakta zahmet çekiyor. İşte Eriş Akman’ın son hali.

AİLE ONURU’NUN GÜÇLÜ VE ŞIMARIK ÇOCUĞUYDU

Münir Özkul, Adile Naşit, Şevket Altuğ, Ayşen Gruda ve Itır Esen üzere duayen oyuncuların rol aldığı Aile Gururu sinemasından güçlü ve makûs çocuğu oynayan Eriş Akman, şimdiler de görenleri üzüyor.

Filmdeki karakteri ile hafızalara kazınan Akman, şu an 74 yaşında. 1976 yılında çekilen sinemanın üzerinden ise tam 46 yıl geçti. 46 yıl sonra görüntülenen Eriş Akman ise “Nerede o eski günler” dedirtti.

ŞİMDİ Kİ HALİNİ GÖREN İNANAMIYOR! ERİŞ AKMAN ŞAŞIRTTI

Yeşilçam devirlerinin genç oyuncuları ortasında yer alan Eriş Akman, oynadığı Aile Gururu dizisi ile hafızalara makûs adam olarak yer edinmişti. Güçlü ve şımarık bir çocuğu oynadığı dizinin üzerinden 46 yıl geçti.

Henüz 28 yaşında iken oynadığı dizi ile devrin yıldızları ortasında yer alan Eriş Akman, şu an 74 yaşında. Ekranlarda görünmeyen usta oyuncu bakın artık neler yapıyor?

AJANS BÜNYESİNDE YAZILAR YAZIYOR

Yeşilçam’dan sonra ekranlarda yer almayan usta oyuncuyu gören gözlerine inanamıyor. Çok değişen ve yaşlanan oyuncu görenleri de derinden üzdü.

İlk kere görüntülenen Eriş Akman, şu an bir ajansa bağlı projelerini devam ettiriyor. Akman’ın eşi de gazeteci ve direktör.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.