Defne Samyeli, Çok Konuşulacak Aşkını Sonunda İlan Etti!

Geçtiğimiz günlerde kalbini Aranjör Çağrı Telkıvıran’a kaptırdığı iddia edilen Defne Samyeli, söz konusu iddiaları ‘arkadaş olduklarını’ söyleyerek yalanlamıştı. Ancak Çağrı Telkıvıran’dan Defne Samyeli ile göz göze bir poz geldi! Samyeli de bu anları Instagram hesabından paylaştı…

Defne Samyeli uzun yıllar spikerlik kimliğiyle ekranlarda olsa da son yıllarda oyuncuk deneyimi ve sahne performanslarıyla dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz yıllarda ünlü Komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşayan Samyeli, magazinin çok konuşulan figürlerinden biri hâline gelmişti.

Cem Yılmaz’ın ayrılıklarından kısa bir süre sonra Serenay Sarıkaya ile yeni bir aşka yelken açmasıyla, ihaneti işaret eden Samyeli; gönlünü Aranjör Çağrı Telkıvıran’a kaptırdı.

Geçtiğimiz günlerde birçok ünlü isimle çalışan Müzisyen Çağrı Telkıvıran ile görüntülenen Defne Samyeli, sorular karşısında sessiz kalmıştı.

Ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Samyeli aşk iddialarını “Arkadaşım. Biz stüdyoda iş yapıyoruz. Sanki çok gizemli bir şey var ve yakalanıyormuşuz gibi lanse edilmesinden rahatsızlık duyuyorum. Çünkü öyle bir şey yok.” sözleriyle yalanlamıştı.

Gelgelelim bir düğüne katılan ikilinin Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğraf, aşk iddialarını güçlendirdi!

Önce Çağrı Telkıvıran Instagram hesabından bu göz göze pozlarını paylaştı…

Ardından da Defne Samyeli pozu hikâyesine ekledi!

Söz konusu fotoğraf da ilan-ı aşk olarak algılandı tabii!

Bakalım çift bu kez aşkını ilan edecek mi yoksa ‘Arkadaşız’ mı diyecekler? Bekleyip göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir