Pınar Altuğ Instagram’da “Seçimi Kaybettiniz” Yorumları Gelince Cevap Vermeden Duramadı!

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde gerçekleştirilen, 2. tur Cumhurbaşkanlığı Seçimleri sonuçlandı. 14 Mayıs seçimlerinde birinin yüzde 50 ve üzeri oy almaması sonucunda ikinci tura kalan seçimler, 28 Mayıs’ta sonuçlandı. İkinci turda rakibinden daha fazla oy alan Recep Tayyip Erdoğan 13. Cumhurbaşkanı oldu. Seçim sonuçlarının ardından Ak Partili vatandaşlar, CHP’ye oy vereceğini açıklayan ünlülere çirkin yorumlarda bulunmaya başladı. Bunlardan biri de Pınar Altuğ oldu. Bakın, Altuğ’a neler yazıldı çizildi…

Türkiye, 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için sandık başına gitti. 14 Mayıs’ta adaylardan birinin yüzde 50 ve üzeri oy almaması sonucunda seçim ikinci tura kalmıştı.

2. turda ise rakibinden daha fazla oy alan Recep Tayyip Erdoğan 13. Cumhurbaşkanı oldu.

Seçim sonuçlarının ardından Ak Partili vatandaşlar, CHP’ye oy vereceğini açıklayan ünlülere çirkin yorumlarda bulunmaya başladı. Bunlardan biri de Pınar Altuğ oldu.

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi 28 Mayıs’ta sandığa oy kullanmaya giden oyuncu Pınar Altuğ da birçok ünlü gibi sandık başından pozunu paylaştı.

Seçim akşamı Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı olmasının ardından Pınar Altuğ’un sandık pozuna yorum yağdı.

Oyuncuya takipçilerinden “Memleketi ne zaman terk ediyorsunuz?”, “Kaybettiniz” ve “Soda için” gibi yorumları gelmeye başlayınca Altuğ açıklama yaptı: “Niye gideyim? Ben burada doğdum burada ölürüm.”

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir